Karrier

Álláslehetőség

Karrier a J&S Speed-nél!

Megbízható állást keresel, egy stabil, családi tulajdonú, nemzetközi környezetben is folyamatosan bővülő cégcsoportnál? A J&S Speed Kft. közel 25 éves múltú, megbízható hátterű 100%-ban magyar tulajdonú vállalata az alábbi pozíciókba keres munkatársakat:

KOLLÉGÁT KERESÜNK GÉPJÁRMŰ MOSÓBA ÉS AUTÓKOZMETIKÁBA TATÁN.

Férfi kollégák jelentkezését várjuk.
Főbb feladatok:
– Személy-és tehergépjárművek ápolása, külső-belső tisztítása
– Autókozmetikázás, -mosás, kárpittisztítás
– Gépi autómosók kezelése
– Az érkező ügyfelek udvarias kiszolgálása

Küldd el önéletrajzod a job@js.hu email címre vagy hívd a részletekért a +36 20 958 80 76 telefonszámot.

Autószerelőt, autóvillamossági szerelőt keresünk Schmitz és Berger márkaszervizünkbe.

Korszerűen felszerelt és tiszta környezetben dolgozhatsz. Folyamatos fejlődési lehetőséget és garantált megbecsülést kínálunk a munkatársainknak versenyképes bérezéssel.

Munkához szükséges autószerelői, villamosság szerelői szakmában szerzett tapasztalat .

Jogosítvány, számítógépes ismeret

Előnyt jelent: C kategóriás jogosítvány, nyelvtudás, diagnosztikában szerzett tapasztalat.

Ha érdekel a lehetőség, akkor fényképes önéletrajzodat bérigényeddel a somloi.zoltan@js.hu e-mail címre várjuk .

Nemzetközi gépjárművezetők jelentkezését várjuk Esztergomból induló rövid lengyelországi körfuvarra fix bérezéssel Tornyosnémeti határátkelő használattal. Heti 1 v 2 forduló, hétvégék itthon. Amit elvárunk tőled: C+E kategóriás jogosítvány, GKI kártya, PÁV, nemzetközi tapasztalat, emellett előny az ADR bizonyítvány megléte.
Jelentkezésedet elküldheted Facebook oldalunkon, üzenetben vagy jelentkezz telefonon a +36 20 958 80 02 telefonszámon.

Amennyiben a felsorolásban nem szereplő munkaterület iránt érdeklődik, kérjük ide küldje önéletrajzát és megnyíló pozíció esetén kollégáink felkeresik.

TÖBB INFORMÁCIÓRA VAN SZÜKSÉGE CÉGÜNKRŐL?

Keressen bennünket, kollégáink készséggel állnak rendelkezésükre.